BAYAN SAAT

En önemli akseusardır kol saati. Metal kordon, deri kordon spor veya şık modeller ile başka takı kullanmanıza gerek kalmadan sadece tarzınıza en uygun kol saati ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.Bazı kişiler saatleri ihtiyaç olarak görür ve kullanmadan yapamazlar, bazı insanlar ise taktıkları saatler ile stilini tamamlar.

Günlük yaşantımızda veya özel günlerinizde kadınların kolları süsleyen kol saatleri hem şıklık hemde işlevsel olarak en çok tercih edilen aksesuarlardır.

Kadın kol saatleri modelleri iş ortamlarında daha klasik tercih edilirken günlük yaşantımızda daha spor modeller tercih edilebilir.Saat alırken kordon ve kasa tiplerine çok dikkat ederiz.Yuvarlak kasa kol saatleri veya kare kasa kol saatleri tarzınıza göre seçebilirsiniz.Deri ve silikon kordonlu saatler günlük yaşantımızda kurtacımız olabilir ve daha spor giyimlerde tercih edilebilir.Metal kordon saatler ise daha klasik olarak göründüğünden iş ortamlarında veya özel davetlerde aksesuar olarak ilk tercihlerdendir.

Sizde polouk markamızın birbirinden geniş koleksiyonuna göz gezdirmeden kol saat seçimi yapmayınız.En uygun fiyat, hızlı teslimat ve 2 yıl garantili kol saatlerimiz sizlerle.