ERKEK SAAT

Zamanın takibi olmak için baktığımız saatler şıklığınızı tamamlamak adına harika bir aksesuar olarak kullanılmaktadır.Kadınlar kadar aksesuar konusunda zengin çeşitlere sahip olmayan erkekler için kol saatleri en önemli ürünlerdendir.

Zengin kasa çeşitleri kare,dikdörtgen,oval,köşeli,veya özel dizayn tasarımları ile polouk erkek kol saatleri sizlere zevkinize göre saat seçiminde yardımcı olucaktır. Erkek kol saatleri seçerken kasa ve kordon malzemelerine dikkat edilmesi gerekmektedir.Metal kol saati tercih edenler ile deri kol saatleri kullanalar arasında fark bulunmaktadır. Metal kordonları çok beğenipte alerjisi olan insanlarda bu ürünlerden faydalanamamaktadır.Bu yüzden kordon seçiminde size en uygun olanı tercih etmelisiniz.

Kol saatleri dijital veya analog olarak iki şekilde bulunmaktadır. Analog kol saatleri zaman bilgisinin yanında tarih bilgisinide sizlere vermektedir.Dijital kol saatleri ise özelliklerinin dışında ekstra olarak çeşitli fonksiyonlar içermektedir.Kronometre ve pusula bu özelliklerden bazılarıdır.Su geçirmez kol saatleri erkekler için önceliklidir.

Birçok modelimizin yer aldığı erkek kol saati kategorimizde sizde polouk markalı ürünlerimizden kendi tarzınıza zevkinize en uygun ürünü seçebilirsiniz.